Hi fi Racks Podium Slimline XL

Podium Slimline představuje anglickou klasiku v pravém slova smyslu. Každý kus je pečlivě navržen a ručně vyroben v dílnách anglické společnosti HiFi Racks a poskytne excelentní akustické vlastnosti. Stejně jako se stane atraktivním a elegantním kusem nábytku ve Vašem interiéru.
Ruční výroba stolků probíhá na východě Anglie ve městě Oakham v oblasti Ruthland.

Společnost Hi Fi Racks používá při výrobě pouze nejlepší dostupné masivní dřevo (nikoliv odýhované MDF desky). Věnujte prosím čas následujícím instrukcím jak pečovat o tyto ručně vyráběné výrobky:

    - Povrch je ošetřen přírodním voskem, proto byste neměli používat žádné tekuté čistící přípravky, které mohou na povrchu zanechat stopy. Jakákoliv tekutina by měla být z povrchu okamžitě setřena suchou utěrkou a v ideálním případě by měl být stojan podle potřeby i převoskován.
    - Nevystavujte nábytek působení nadměrného tepla, nebo přímým slunečním paprskům, které by mohly způsobit přílišné vysušení a následné popraskání dřeva, nebo jeho změnu barvy.
    - Nepoužívejte aerosolová čistidla na bázi silikonu, protože by mohla z povrchu odstranit přírodní vosk. Stejně tak nikdy nepoužívejte ani vlhkou utěrku, kterou byste část voskového filmu odstranili.
    - Běžně stačí otřít nábytek suchou prachovkou. Chcete-li dlouhodobě dosáhnout prvotřídního vzhledu, pravidelně aplikujte na povrch přírodní včelí vosk a důkladně vyleštěte zejména místa s přebytečným voskem.


Parametry a specifikace:
šířka venkovní: 995 mm
šířka vnitřní: 932 mm
výška: 460 mm
hloubka: 400 mm                                                                               
maximální zatížení: 130 kg
síla police: 22 mm 
základní provedení masivu: dub parketový vzor, polomatný saténový lak
nožičky: masivní profil 32x32 mm

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci