Monitor Audio Platinum PL500 II ebony

Monitor Audio Platinum PL500 ll

Čistota a přesnost.
Pokud spadne špendlík, uslyšíte to. Když hraje orchestr, hraje pro vás, tak živě a s takovým nasazením, že budete věřit, že jste deset řad od pódia. To je kouzlo špičkového zvuku, jaké zažijete s reprosoustavami řady Platinum II.

Hedvábně jemná definice vysokofrekvenčního pásma navazuje na explicitní střední pásmo, které se opírá o hluboký a přesný basový základ.

Hudba má více než kdy jindy fyzickou autoritu, zprostředkovávající „živou“ povahu nástrojů, hlasů a atmosféry, jako by se zhmotnila trojrozměrně v prostoru kolem vás.

Sofistikovaný systém zahrnuje čtyři 8" basové měniče RDT II,  dva 4" středové měniče RDT II  a vysokofrekvenční měnič MPD, které zajistí harmonické a přesné načasováním a absolutní přesnost.

Vaše hudba a film Vás nekompromisně pohltí.
Ultra moderní design

Nová soustava podlahových reproduktorů má nejenom obrovský dynamický dopad a neuvěřitelnou harmonii. Řadí se k nejmodernějším systémům společnosti, jenž vyniká zejména řadou špičkových reproduktorů a jejich činností, ostrým časováním a přesností. Získaný hudební a filmový zvuk je živý, hluboký a nekompromisní.
Majestátní série

Komu nestačí produkty z řady Silver nebo Gold, může užasnout nad dokonalostí série Platinum II. Tento velmi citlivý a jemný set štíhlých věží přímo přednáší podstatu inženýrství, ze kterého profesionálové a návrháři novinek Monitor Audio vycházejí. Měkkost užité hedvábné vrstvy nejkvalitnějšího vysokofrekvenčního měniče, opírající se o středovou sekci a bezproblémový hluboký, čistý a jemný basový základ je slyšet v každém zvukovém efektu. V tomto případě má zvuk fyzickou autoritu, včetně "živého" nástupu nástrojů, hlasů i atmosféry - tak evokuje trojrozměrnost okamžiku a všeho slyšitelného kolem.
Basový měnič 4 x 200 mm RDT®II long-throw bass drivers membrána s dlouhým zdvihem
Středobasový měnič 2x100 mm RDT II mid-range driver
Výškový měnič MPD (Micro Pleated Diaphragm)
Impedance 4 Ohm
Terminály     bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače 150 – 400W
Frekvenční rozsah 22Hz – 100kHz
Citlivost 91 dB
Bassreflex Four HiVe®II ports
Hmotnost     99 kg
Rozměry (v x š x h)     1848 x 504 x 626 mm

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.


Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci