NIU U Pro red

K vyzkoušení na prodejně

NIU U Pro - nejnovější generace kvalitního elektrického skútru s nejnovějšími technologiemi a designem. Všechny části skútru včetně konstrukce a motoru jsou optimalizovány pro použití ve městě a byly vytvořeny na základě údajů ze studie s 150 tisíci jezdci a s více než 1 milionem celkových najetých kilometrů. Skútr má otevřený ocelový rám, který je konstruován tak, aby poskytoval výjimečnou pevnost a nosnost, což vede k optimálnímu jízdnímu zážitku. Model U Pro je vybaven unikátním elektromotorem Bosch s výkonem 1 200 W, který dosahuje účinnosti 92,6%. Je vybaven lithium-iontovými bateriemi Panasonic, stejného typu jako baterie v autech Tesla S a lze je nabíjet z běžné elektrické zásuvky. Stejně jako auta Tesla, je skútr vybaven jednotkou připojenou ke vzdálenému cloudu, který monitoruje a diagnostikuje stav skútru v reálném čase a umožňuje vzdálené aktualizace skútru s novými funkcemi.

Zvláštní pozornost byla kladena na bezpečnost. Skútr je vybaven brzdným systémem EBS s brzdnou dráhou pouhých 1,4 metru. Systém také poskytuje systém Kinetic Energy Recovery System (KERS) neboli regenerační brzdění, v němž se energie z brzdění vrací zpět do baterie. Používá nejmodernější technologii LED světlometů, která poskytuje vyšší svítivost při současném snížení spotřeby energie. Je osvětlen v úhlu 360° a vybaven automatickými a výstražnými světly, což zaručuje bezpečí a viditelnost za každých podmínek.

NIU U Pro je skutečně inteligentní skútr, který připojíte ke svému chytrému telefonu pomocí aplikace a můžete například sledovat historii jízdy a stav baterie, je vybaven tempomatem, parkovacím asistentem, dálkovým ovládačem s bezklíčkovým startem a funkcí najití ve tmě a odemknutí motorového zámku až do vzdálenosti 50 metrů. Systém proti krádeži s 6-osým snímačem varuje majitele v případě neoprávněného pohybu a pomocí GPS přesně sleduje polohu skútru v reálném čase.

 


Max. dojezd 40km (dle zatížení)
Max. rychlost 45km/h
Motor Bosch 1200W
Maximální zatížení 147kg
Stoupání 15°
Řidičské oprávnění AM

Baterie Panasonic Li-Ion 48V, 21Ah
Hmotnost akumulátoru 5,2kg (170x90x300mm)
Nabíjení 3,5-7 hod.
Standardní nabíjecí proud 5A
Max. Vybijecí proud 30A
Rekuperace zvyšující dojezd
Automatická LED světla
Automatické vypínání blinkrů
Brzdové světlo
Kotoučové brzdy vpředu i vzadu
Tři jízdní režimy
Vestavěnný tempomat
Alarm s dálkovým ovládáním
Inteligentní aplikace k ovládání a sledování skútru pomocí vestavěné GPS
Dodáváno vč. nabíječky

Prední/Zadní Pneu 65/95-12
Světlá výška 160 mm
Výška sedla 710 mm

Rozměry (d × v × š) 1685 × 1020 × 700 mm
Hmotnost: 65 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci