YAMAHA CX-A5200 Black

Yamaha CX-A5200 je AV receiver, před jehož kvalitami smeknou i ti nejnáročnější uživatelé. Patříte-li mezi vášnivé hudební nadšence či audiofily, oceníte jeho precizní práci s prostorovým zvukem v konfiguraci 11.2 (11 klasických reproduktorů + 2 subwoofery). Pokud milujete filmy a potrpíte si na špičkovou vizuální stránku věci, potěší vás zase kompatibilita přijímače s Ultra HD rozlišením, pokročilými HDR technologiemi i 3D filmy. A jestliže zbožňujete moderní technologické vychytávky, přijdete si na své díky podpoře hlasových systémů Amazon Alexa či Google Assistant i díky technologiím Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay pro streaming hudby z mobilu, iPodu či z řady webových služeb (Spotify, Pandora, Deezer…).

AV receiver Yamaha CX-A5200

VLASTNOSTI PRODUKTU

Řešení pro celou domácnost

amaha CX-A5200 patří do rodiny špičkových audio zařízení Yamaha MusicCast. Jde o moderní skupinu produktů, které vám zaplní celou domácnost jedinečným zvukem. V různých místnostech zkrátka můžete mít rozmístěny rozličné audio přístroje, přičemž jejich zvuk si dle libosti pouštíte všude tam, kde máte umístěny kompatibilní reproduktory. Veškerá použitá zařízení jsou přitom vzájemně propojena bezdrátově a vy je jednoduše ovládáte pomocí mobilního telefonu (prostřednictvím aplikace MusicCast Controller). Svou oblíbenou muziku si tak naplno vychutnáte v každém zákoutí svého domu či bytu.

Yamaha CX-A5200 MusicCast

Vestavěné rádio

Příznivci klasického rozhlasu si s tímto AV přijímačem přijdou na své díky integrovanému rádiovému tuneru. Ten dokáže přijímat stanice vysílající v běžném frekvenčním pásmu FM, ale i rádia, jež využívají moderní technologie digitálního vysílání DAB DAB+.

Yamaha CX-A5200 rádio FM DAB DAB+

Profesionální audio řešení

Tento AV receiver z pokročilé série AVENTAGE disponuje velkým síťovým transformátorem a 32bitovým obvodem ESS SABRE PRO Premier DAC (ES9026 PRO). Ten je navíc doplněn kompenzační technologií THD (Total Harmonic Distortion), která účinně eliminuje nežádoucí zvukové šumy. A aby toho nebylo málo, zárukou dokonale vyladěného zvuku je zde i symetrické uspořádání vstupů i výstupů, výkonný procesor CINEMA DSP HD3 či přítomnost profesionálních konektorů XLR, které umožňují připojení externích koncových zesilovačů.

Yamaha CX-A5200 obvody

Automaticky nastaví vše, co je třeba

Protože AV receiver Yamaha CX-A5200 využívá unikátní systém umělé inteligence (SURROUND:AI), dokáže provádět v reálném čase všechna potřebná audio nastavení. Když si zkrátka ve filmu, který právě sledujete, dvě postavy povídají, posílí kvalitu dialogu. A jakmile začne hrát scénická hudba, zprostředkuje vám zase realistický koncertní zážitek – zkrátka se postará o to, aby byl prostorový zvuk za všech okolností co možná nejlepší.

Yamaha CX-A5200 AI:SURROUND

Zvuk se na vás valí ze všech stran

Díky podpoře 11.2kanálové reproduktorové sestavy vás AV receiver Yamaha CX-A5200 nadchne luxusním prostorovým zvukem. Podporuje i moderní technologie DTS: X Dolby Atmos, a tak na vás hudbu i filmové efekty nahrne ze všech stran. Ve svém obýváku si zkrátka budete připadat, jako byste seděli v profesionálně ozvučeném kinosále.

Yamaha CX-A5200 11.2 zvuk

Obraz z říše snů

Není to jen špičkový zvuk, co vám tento AV receiver zajistí. Postará se totiž i o luxusní obraz. Podporuje vysoké 4K Ultra HD rozlišení4K upscaling (převzorkování videa v horší kvalitě) i vysoký dynamický rozsah HDR (Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma).

V přístroji máte k dispozici 3 HDMI výstupy, takže k němu můžete mít neustále připojenu televizi, projektor a k tomu ještě jedno zobrazovací zařízení.

Yamaha CX-A5200 HDMI

Přizpůsobí se vašemu obýváku

K AV přijímači Yamaha CX-A5200 dostanete i speciální mikrofon, který vám pomůže přizpůsobit zvukové podání domácího kina vlastnostem daného prostoru. Ve spolupráci s technologií YPAO-R.S.C. (Reflected Sound Control) totiž dokáže automaticky analyzovat okolní akustickou situaci a na základě toho nastavit všechny potřebné zvukové parametry.

Yamaha CX-A5200 YPAO

Parametry

Obecné
Barva
černá

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci