ONKYO PA-MC5501 černý (black)

ONKYO PA-MC5501 - Nejnovější model high-endového stereo zesilovače s maximálním výkonem 220 W na kanál. Je určen skutečným audiofilům, kteří se nespokojí s kompromisy. Špičková signálová kvalita vychází z unikátní sady pokročilých technologií WRAT (Wide Range Amplifier Technology). WRAT mimo jiné zahrnuje technologii DIDRC (Dynamic Intermodulation Distortion Reduction Circuitry), která byla speciálně navržena pro Hi-Fi komponenty a efektivně snižuje obtěžující šum v nejvyšších frekvencích. Do množiny význačným rysů WRAT dále patří tzv. Closed Ground-Loop Circuits neboli sofistikované uzavřené obvody, kdy každý disponuje oddělenou cestou ke zdroji napájení. Toto řešení napomáhá rušit hluk u jednotlivých obvodů. Samozřejmostí je certifikace THX Ultra2+ pro kvalitní zvuk i v místnosti o až 915 krychlových metrech.
K minimalizování chyb při stereofonickém přehrávání zesilovač využívá dokonale vyvážené napájecí jednotky pro levý a pravý kanál. Energetická účinnost je optimalizována třístupňovými invertními obvody Darlington, které spolupracují s tzv. Quad Push-Pull systémem obsahující dva extra tranzistory pro každý kanál. Stabilní dodávky proudu poté mají na starosti masivní toroidní transformátory a kondenzátory o kapacitě 22000 µF.
Na dílenském zpracování se rozhodně nešetřilo. Šasi zesilovače disponuje oddělenými anti-vibračními hliníkovými panely pro vršek, spodek i strany, což redukuje nežádanou interní rezonanci. V rozhraní naleznete pozlacené sloupky výstupů na reproduktory a rovněž pozlacené RCA vstupní konektory, které jsou zárukou extrémně čistého připojení. Nechybí symetrický XLR vstup pro monofonní zesílení v BTL (Bridged Transless) režimu a 12V Trigger vstup/výstup. BTL režim je možné využít pro připojení kompatibilního předzesilovače a druhého zesilovače k dosažení zdvojnásobení výstupního výkonu pro levé a pravé kanály. Přední panel zdobí rozsáhlý displej s dvojicí Wattmetrů.
Výstupní výkon:
220 W/kanál (6 Ohm, 20 Hz – 20 kHz, 0,05 %, 2 kanály, IEC)

Celkové harmonické zkreslení:
0,05 % (20Hz - kHz)

Vstupní impedance:
1V/48 kOhm (Balanced)
2V/22 kOhm (Unbalanced)

Frekvenční rozsah:
5 Hz – 100 kHz / +1dB -3dB

Odstup signálu od šumu:
110 dB (RCA, IHF-A)

Impedance reproduktorů:
4 – 16 Ohm
6 – 16 Ohm (BTL)

Transformátor:
Masivní toroid

Skelet přístroje:
Separované antiv

Rozhraní:
2x výstupy na reproduktory (včetně BTL)
1x 12 V Trigger vstup
1x analogový audio vstup (RCA konektory L/R)
1x analogový XLR vstup

Celkový příkon:
1050 W

Rozměry:
435 x 198,5 x 458,5 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
22,2 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci