YAMAHA MX-A5200 TITAN

Špičkový AV přijímač • MusicCast • 11kanálový zvuk • výkon 290 W/kanál • RCA • pozlacené konektory • hmotnost 26,4 kg

Kombinace výkonu a kvality

 

Dokonalého hudebního zážitku je dosaženo díky sofistikovanému konstrukčnímu provedení. Není náhodou, že AV receiver Yamaha MX-A5200 obsahuje 11 samostatných koncových zesilovačů s flexibilními možnostmi konfigurace. To v samotné podstatě dodává skvělou kombinaci výkonu a kvality.

Přístroj umožňuje libovolně kombinovat 11 kanálů, čímž dosáhnete působivého prostorového zvuku nebo si stejně tak můžete vychutnat flexibilitu multizónového systému.

Yamaha MX-A5200 titanový kombinovat 11 kanálů

 

Maximální výkon s BTL

Yamaha MX-A5200 titanový Bridge Tied Load Pokud se domníváte, že není možné dostat se na ještě vyšší výkon, tak se velmi mýlíte.  Dosáhnout na vyšší úroveň výkonu a zmenšit zkreslení zesilovače zvládne MX-A5200 tím, že podporuje konfiguraci Bridge Tied Load (BTL), což znamená můstkové zapojení reproduktorů pro 2 přední kanály. To způsobuje výrazné zlepšení zvukových vlastností předních reproduktorů.

Speciální konstrukce

 
Zesilovač Yamaha MX-A5200 se může pochlubit speciálně navrženou konstrukcí spodní části, která maximalizuje tuhost a eliminuje účinky vibrací. Využívá konstrukci základny s dvojitou vrstvou ocelových plechů o tloušťce 1,6 mm. Pro podporu upevnění těžkých chladičů a jiných komponent se využívá samostatná konstrukce, zesílená pevnou rámovou konstrukcí. Spodní rám redukuje přenos vibrací způsobených velkým napájecím transformátorem a chladiči.  Yamaha MX-A5200 titanový eliminuje účinky vibrací

 

Vyvážená propojení

Yamaha MX-A5200 titanový RCA připojení

Při připojování AV komponent může dojít k elektrickému šumu a to v důsledku spojení mezi nimi nebo také z jiných zdrojů vnějšího rušení. Aby tento problém nenastal, využívá zesilovač vyvážená propojení pro všech 11 kanálů, což je stejný typ, jaký můžete najít v profesionálních audio zařízeních. U tohoto zesilovače můžete navíc použít alternativní RCA připojení.

Do detailu navržené obvody se symetrickým uspořádáním výkonového zesilovače umožní ideálně separovat kanály. Levá a pravá strana jsou fyzicky i elektricky izolovány. Konstrukce také výrazně zlepšuje poměr signál-šum a dosahuje expanzivní zvukové fáze.


Vysoce výkonný transformátor

 

Model MX-A5200 využívá vysoce výkonný, velký toroidní transformátor, kombinovaný se dvěma speciálně vyvinutými vysokokapacitními kondenzátory s kapacitou 27000 uF, které dodávají masivní výkon s minimalizovanou ztrátou energie. To zajišťuje bezproblémovou reprodukci zdrojů zvuku.

Zezadu na zesilovači se nachází vysoce kvalitní pozlacené konektory, které slouží k připojení kabelů reproduktorů. Jsou kompatibilní s konektory Y pro optimální propojení s reproduktory.

Yamaha MX-A5200 titanový toroidní transformátor

 

Užijte si intenzivní zážitky

Yamaha MX-A5200 titanový čistota zvuku

Ten nejlepší relax po náročném dni vám dopřeje poslech vaší oblíbené hudby. Aby byly pocity co nejintenzivnější, o to se dokáže postarat AV receiver Yamaha MX-A5200. Stejně tak dobře si užijete své domácí kino, protože toto zařízení dosahuje opravdu nejvyšší úrovně.

Jde jednoznačně poznat, že se zde podařila snaha o čistotu zvuku a nepřekonatelnou flexibilitu. Nejen technickou kvalitou, ale i designem, se může tento zesilovač pochlubit. Jeho provedení působí elegantně a skvěle doplní vaši domácí elektroniku.  


Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci