NIU N Sport matte black

K vyzkoušení na prodejně

Řada N vám nabízí dojezd 80 kilometrů  na jedno nabití. Nejde jen o skútr, je to váš nový dopravní prostředek pro průzkum města. Jeďte do práce, vydejte se na víkendovou projížďku, nebo se jen projeďte bez cíle. Toto je budoucnost městské dopravy.
Jednoduché ovládání s LCD Smart- elektroskútr NIU N-Series se vyznačuje přehledným ovládáním. Jednotlivá tlačítka doprovází známé piktogramy. Na pravé straně je kromě výstražných světel k dispozici také přepínač mezi 3 režimy ECO/OPTIMAL/SPORT. Levá část řídítek je vyhrazena tempomatu, ovladačům světel nebo klaksonu.

Elektromotor Bosch - díky nejnovějšímu elektromotoru značky Bosch konečně okusíte ten správný zážitek z jízdy. Maximální rychlost 45 km/h je tak akorát pro bezpečný pohyb kdekoli po městě.

Odolná baterie Panasonic NCR18650PF- speciálně vyvinutá baterie využívá celých 180 článků lithium-ionotové technolgie. Hmotnost baterie lehce přes 10 kg umožňuje mimořádně jednoduchou výměnu. Tedy pokud vám nebude stačit základní dojezd na úrovni krásných 80 kilometrů. Pro dobíjení baterie na 100 % vám bude stačit zhruba 6 hodin.
Velmi účinný systém dvojitých hydraulických brzd s EBS- elektronický brzdový systém s rekuperací recykluje energii zpět do systému - v průměru získáte dalších až 6% energie

Hhmotnost elektroskútru NIU N1S se pohybuje na úrovni 95 kg. Ruční manipulace tak nebude úplně snadná. Integrovaný stojánek vč. masívního centrálního stojanu vyřeší spoustu problémů. Speciální systém LED světel zajistí, že budete na silnici dobře vidět za každých světelných okolností. Při jízdě pak oceníte automatické vypínaní blinkrů. Bezpečnost je při pohybu v dopravní špičce mimořádně důležitá.

NIU aplikace - moderní elektroskútr značky NIU můžete sledovat přes doprovodnou aplikaci. Kromě historie najetých kilometrů dostanete vám dá aplikace vědět při pokusu o krádež. Ať už samotného skútru nebo baterie. Také si lze vyhledat dostupné dobíjecí stanice, případně lze skútr rychle najít na rozlehlém parkovišti.

 


Maximální dojezd NEDC: 80km (+ možnost výměny baterie)
Maximální rychlost: 45km/h (3 režimy jízdy)
Nominální Výkon 1500 W
Max. Výkon 2300 W
Řidičské oprávnění AM

Standardní nabíjení: 6h
Kapacita baterie: 29Ah
Výkon: 1,5-2,4kW (120Nm)
Baterie Panasonic / 18650
Napětí 60 V
Kapacita 29 Ah
Standardní nabijecí proud 4 A
Max. Vybijecí proud 42 A

Uzamykatelný úložný prostor pod sedlem 18,9l
Prední Pneu 90/90-12 Rim: 2.15*12
Zadní Pneu 120/90-12 Rim: 3.15*12
Minimální světlá výška 145mm
Výška sedadla 740mm

Rozměry (d × v × š) 1800 x 1130 x 740 mm
Hmotnost: 95kg (baterie 10kg)

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci