Inmotion V8

K vyzkoušení na prodejně

Žádná V8 není stejná

Nastavte si sami vaši jednokolku podle nálady. Vyberte si z magických barev. Dáte přednost sladké růžové, osamělé hnědé, slunečné oranžové, nebo jiné oblíbené barvě? Vícebarevné 3D LED boční osvětlení lze navíc upravovat do různých světelných efektů. Vaší fantazii se meze nekladou. Vyberte si z více než 65.000 možných kombinací. Motor a kola jsou vyrobeny ze slitin titanu a magnesia.148mm elegance

Ztělesnění našich postojů a vkusu. Usilujeme o integrování všech funkcí a o perfektní design, abychom vám představili jednokolku v nejčistější podobě. Úžasný vzhled mluví sám za sebe.

Pevnost a lehkost Titanu a Magnesia

Motor a kolo ze slitin titanu a magnesia. Krása, která nám umožnila snížit váhu o 1.080g. Elegance uvnitř i navenek

Rychlost a převaha

V dnešní době, kdy se počítá každá minuta. Konec je nový začátek. Neuvěřitelné zrychlení a dynamická jízda rychlostí až 30 km/h. Vysoce výkonné baterie jsou zárukou bezstarostné jízdy. Dojezd činí až 50 km na jedno nabití. Pokročilý systém rekuperace. Čelte výzvám a dostaňte se až na vrchol s baterií nové generace.

Jízda kolem celého města

Vysoce výkonné baterie jsou zárukou bezstarostné jízdy. Dojezd až 50km na jedno nabití. Pokročilý systém rekuperace. Čelit výzvám a dostat se na vrchol s baterií nové generace.

Nabízíme ještě více

Nastavte si jednokolku podle vašich preferencí, zaznamenejte vaše jízdy, aktualizujte si software jednokolky, poznejte další jezdce on-line, staňte se součástí INMOTION komunity a mnoho dalších funkcí. To všechno díky bezplatné aplikaci.

Lehkost a pohodlí

Když zastavíte, jednoduše vytáhnete teleskopickou rukojeť. Pohodlně a s lehkostí manipulujte s vaší jednokolkou, jako by se jednalo o kufr. Plynulé linie a lesklé luxusní černé provedení si klade za cíl představit dokonalý design.

Perfekcionalismus

Plynulé I ínie a lesklé luxusní černí provedení si klade za cíl představit dokonalý design. S HD displejem stavu baterie je možné kontrolo-vat stav nabití v reálném čase, přímo na jednokolce i za ostrého světla.

Kdykoliv, kdekoliv

Unikátní design exkluzívně pro fanoušky elektrických jednokolek. Optimální výška pedálů umožní i extrémní zatáčení, zatímco systém pokročilých gyroskopů zajistí hladkou a pohodlnou jízdu. Můžete se spolehnout.

Volný pohyb

Vynalézavost plodí vylepšení. Inovativní tlačítko proti automatickému protáčení kola pro snadnou manipulaci. Už nemusíte jednokolku vypínat, pokud ji jen potřebujete přemístnit.

Inovace nám jsou vlastní

Dotekové tlačítko napájení pro zapnutí světlometu, který vám pomůže cestovat bezpečně a svobodně i v noci. Úžasní hlasové povely , vás osobní jízdní asistent.

Nabízíme ještě více

Nastavte si jednokolku podle vašich preferencí, zaznamenejte vaše jízdy, aktualizujte si software jednokolky, poznejte další jezdce on-line, kontaktujte školitele, staňte se součástí INMOTION komunity a mnoho dalších funkcí. To všechno díky bezplatné aplikaci.

Maximální rychlost 30 km/h
Maximální dojezd 50 km
Výkon 800 W
Max.úhel stoupaní: 25°
Max. nosnost 120 kg
Baterie: 84 V 1.5 A
Doba nabíjení 5h
HD displej stavu baterie
14'' pneu
Voděodolnost: IP55
Vzdálenost zem/pedál 151 mm
Dotykové tlačítko pro zapnutí světlometu
3D LED boční osvětlení (65 000 kombinací)
INMOTION  APP
Rozměry 462×385×538 mm
Hmotnost 13,5 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci