Cambridge Audio DacMagic XS

Firma Cambridge Audio patří mezi renomované výrobce audio-video techniky a jejich výrobky sklízejí nemalé úspěchy na poli odborných, nezávislých testů prováděné špičkovými odborníky ze světa sterea. Také meziroční nárůst prodejů této značky naznačuje, že se na světovém trhu usazuje nový a silný hráč.
USB D/A převodník (DAC)/sluchátkový zesilovač Cambridge Audio DacMagic XS je okamžitý upgrade pro jakýkoli výstup zvuku počítače. Rychle a snadno se připojí k libovolnému USB portu a umožňuje vám slyšet vaši oblíbenou hudbu a filmy s každou kapkou detailů, přesně tak, jak to umělec zamýšlel.
Obohaťte vaši hudbu.
Zatímco váš počítač může být skvělý pro tabulky a e-maily, není vůbec tak dobrý při zpracování zvuku. To je důvod, proč inženýři Cambridge Audio navrhli oceněný DacMagic XS, který okamžitě vylepší zvukový výstup z vašeho notebooku. Stačí jej zapojit do USB připojení vašeho počítače nebo Mac, pro neuvěřitelně detailní zvuk ve vysokém rozlišení.
Síla a hlasitost.
DacMagic XS dodává až desetkrát větší výkon než většina přenosných zvukových karet. Výstup pro sluchátka z většiny notebooků dosahuje pouze 15-20 mW, což znamená slabé basy a nedostatek hloubky. DacMagic XS však dokáže vygenerovat masivních 105mW pro správnou hloubku a hlasitost, která bude řídit nejvhodnější nastavení sluchátek pevně, s detailním zvukem a úžasnými basy. Dostupná hlasitost je snadno nastavitelná pomocí jednoduchých ovládacích prvků a LED dioda zobrazuje vzorkovací frekvenci, takže vždy víte, že jste získali správnou úroveň čistoty a detailů z vaší hudby.
Vysoce přenosný.
Jakmile si tento sluchátkový zesilovač pořídíte, už bez něj nebudete chtít být. DacMagic XS má proto lehké, ale odolné šasi z hliníku, o celkové hmotnosti jen 100g. DacMagic XS je k dispozici v pěti překrásných barvách - titan, červená, zlatá, modrá a černá. Vyberte si.
Čisté zpracování.
Při běhu v režimu USB Class 2 může DacMagic XS používat také vyhrazený ovladač Windows USB Class 2 USB (ovladač není vyžadován pro počítače Apple). To vám umožní obejít špatnou zvukovou cestu operačního systému počítače, předejít nežádoucímu rušení a opětovnému odběru vzorků a zaručit zvukový výstup profesionální kvality. Už nikdy tak nebudete mít z notebooku špatný zvuk.
Připojení     Micro USB vstup, 3.5mm analogový výstup
D/A převodník     ESS9023 24-bit DAC
Podporované vzorkovací frekvence     USB 1.0 režim: 16/24-bit, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz USB 2.0 režim: 16/24-bit, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz
Výstupní napětí     2V RMS
Max. spotřeba energie     150mW
Min. impedance sluchátek     12 Ohmů
Frekvenční odezva     +/-0.2dB 20Hz – 20kHz
THD (nevážené)     <0.004%
Poměr signál/šum     103 dBr
Crosstalk @ 1kHz     66dB
Výstupní impedance     0.5 Ohmů
Kroky hlasitosti     53 kroků (54 různých úrovní hlasitosti)
Rozměry     30 x 10 x 53.5 mm
Hmotnost     100 g

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci