Cambridge Audio EDGE NQ

Impozantní streamer s funkcí předzesilovače

Neuvěřitelně čistý signál z revoluční obvodové desky
Široká konektivita - Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth aptX HD
Digitální vstupy - HDMI ARC, USB-A, USB-B, optický, koaxiální
32bit/384kHz a DSD256
Audio výstupy do koncového i integrovaného zesilovač
XLR a RCA
Edge App pro Android i iOS
Skvělý partner pro Cambridge Edge W
 
Zážitek z poslechu zvyšuje kvalitní technika
Každý akustický dojem může být umocněn tímto novým předzesilovačem se síťovým přehrávačem, který působivě odhalí všechny taje zvukového světa. Díky revoluční desce s předzesilovačem, jenž snižuje rušení a zajišťuje neuvěřitelně čistou cestu signálu, model Edge NQ přehrává nejenom oblíbenou hudbu, ale je bohatší o mnohem větší hloubku.
 
Streamujte, zapojte se, hrajte
Buďte každý den v perfektním souladu se zvukovou jasností – to je vzkaz anglické společnosti Cambridge Audio. Jejímu týmu profesionálů z oboru se podařilo upřednostnit novou exkluzivní řadu komponentů, kterou nyní odhaluje veřejnosti. S novou sérií přichází modernější, stylovější a hlavně minimalistický design, který nezapomíná na prvky, jimiž se hlásí ke své letité tradici. Série avizuje malou oslavu 50. narozenin firmy.
 
Cambridge Edge Series
Tato řada je tvořena integrovaným zesilovačem Edge A, kombinujícím analogovou i digitální konektivitu (Bluetooth, HDMI, USB, PCM, DSD). Lze jej doplnit i dalším koncovým stupněm. Dalším modelem je předzesilovač Edge NQ.
 
Edge NQ a jeho výhody
Toto zařízení kombinuje klasický analogový předzesilovač s D/A převodníkem a streamerem, je vybaveno bohatou konektivitou a podporou PCM i DSD. Lze jej doplnit jak integrovanými prvky, tak pro preamp / streamer může být koncovým stupněm Edge W. V mohutném těle skrývá to nejlepší, co výrobce špičkové elektroniky kdy navrhl. Edge NQ tak umožňuje vychutnávat si hudbu z jakéhokoli zdroje. Stejně jako digitální koaxiální, HDMI, USB a S/PDIF připojení je vestavěn i Chromecast, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth aptX HD, Internet Radio a přehrávání UPnP. Skvělý předzesilovač zůstává věrný charakteru každého nástroje a odhaluje dosud neobjevenou muzikálnost.
 
Skvělé digitální detaily
Díky bohatým možnostem připojení firemní inženýři zajistili užívání toho nejlepšího z obou světů - odhalující zvuk se všemi detaily tónu, rytmickou jízdu a sonickou rovnováhu. Edge NQ je navržený s jedinečnou deskou plošných spojů, DC spojenou topologií a pevnou regulací hlasitosti. Výsledkem je čistá a dokonale vyvážená dráha signálu. Ocenění se dočkal také streamingový software. Edge systémy jsou uzpůsobeny k fungování v dokonalé synchronizaci. Stačí jen připojit Edge NQ k nejvýkonnějšímu výkonovému zesilovači Edge W, aby byl vytvořen hi-fi systém se špičkovým zvukem i vzhledem.
 
Specifika a technická data
Frekvenční odezva se ve funkčním režimu rozprostírá od 20 - 20 000 Hz s tolerancí +/- 0,1 dB, poměr S/N (výstup 1V) je 103 dB. Předzesilovač lze deaktivovat pomocí aplikace Edge, určené pro iOS a Android. V rámci aplikace stačí jednoduše vypnout režim "předzesilovač" v nastaveních a spustit linku přes XLR nebo RCA na integrovaný zesilovač. USB audio vstup Class 2.0 podporuje až 32 bit 384 kHz PCM nebo do DSD 256. Podporován je Bluetooth 4.1, připojení UPnP, Chromecast, vstup TOSLINK, S / PDIF vstup, Wi-Fi, Ethernet. Maximální spotřeba energie činí 100 W, spotřeba energie v pohotovostním režimu je jen 0,5 W. Rozměry přístroje jsou 120 x 460 x 405 mm a jeho hmotnost přesahuje 10 kg. Integrovaný Chromecast má ochrannou známku společnosti Google LLC. Příslušenství zahrnuje kromě Edge NQ Pre-amplifier síťového přehrávače také 1,5 m dlouhý napájecí kabel, dálkové ovládání, 3 baterie AAA, Bluetooth anténu, Wi-Fi dongle, originální Link kabel a uživatelskou příručku.
Frekvenční odezva: 20 - 20.000 Hz (+/- 0,1 dB)
Celkové harmonické zkreslení (THD): < 0,0008
Odstup signál / šum: > 103 dB
Přeslech mezi kanály: < -100 dB
Vstupy: koaxiální S/PDIF, 2x optický TOSLINK, USB Audio, HDMI (ARC), USB 2.0, USB-B, analogový XLR, 2x analogový RCA
Výstupy: symetrický XLR PRE OUT, nesymetrický RCA PRE OUT
Hudební knihovny: Spotify, Tidal, AirPlay, Chromecast
Ethernet (UPNP konektivita): IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g or n (2.4GHz), Encryption WEP, WPA, WPA2
Bluetooth: 4.1 (Smart/BLE enabled) A2DP/AVRCP supporting SBC, AAC, aptX and aptX HD
Rozměry (š x v x h): 460 x 120 x 405 mm
Hmotnost: 10,2 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci