Cambridge Audio EDGE W

Nejlepší koncový zesilovač jaký kdy byl v továrně Cambridge Audio vyroben

Nejlepší koncový zesilovač od Cambridge
Pro svou obrovskou sílu je znamenitě detailní
Pouze 14 komponentů v celé signálové cestě
Dvojité toroidní transformátory
Třída AB
Maximální spotřeba 1000 W
Analogový vstup XLR a RCA
Loop Out XLR a RCA
Skvělý partner k Cambridge Edge NQ

 
Dechberoucí zvuk
Zesílený výkon je to, co Edge W činí neodolatelným. Tento zesilovač je hlasitý a málokdo se mu vyrovná. Všichni příznivci pak mohou očekávat dynamický a prudký zvrat, který zachytí veškerou muzikálnost hudby a písní. Díky pouhým 14 ručně vybraným komponentům má Edge W jednu z nejčistších signálních cest.
 
Všechny přednosti pohromadě
Zvuk je výkonný a jemný, kdo neuslyší na vlastní uši, neuvěří. Nechybí mu ani tolik potřebná detailnost a podrobnost, kterou je více než pozoruhodný. Zvuk je popisován jako harmonicky vyvážený, korunovaný hudební hloubkou a jasností, jež přichází s každou notou. Všechno spolu souvisí a vše se doplňuje s perfektním vnitřním vybavením. Nic není vyvýšeno, cena, specifika ani měřená výkonnost. Po pečlivém naslouchání je poznat, že byl vytvořen nový systém s prvky, které představují to nejlepší v akustice. Za vším je výkonový zesilovač Edge W.
 
Řešení pro špičkový výkon
Toto precizně sestavené zařízení je typické unikátními signálovými cestami. I když Edge W zabírá v exteriérovém designu minimální prostor, jeho vnitřní složení je dokonalou souhrou složitých zvukových komponent a techniky. Za minimálním počtem komponent pro cestu signálu však stojí tvrdá práce a moderní technologie. Výsledný efekt projektu Edge W znamená věrnější reprodukci původního záznamu – impozantní a podrobný trojrozměrný zvuk, s výrazným stagingem a vyšší ostrostí. Více hudebních detailů posluchači vždy vítají s otevřenou náručí. Upřednostnění použití toroidních transformátorů v zesilovačích je tím, co přivádí zařízení k lepšímu výkonu. Dalším krokem kupředu je použití protilehlých symetrických dvojitých toroidních transformátorů. Každá maličkost má velký význam v tak jedinečném celku, jímž je Edge W.
 
Technická specifika a upřesnění
Trvalý výkon zařízení dosahuje 100 W RMS do 8 Ohm, 200 W RMS do 4 Ohm. THD zkreslení je do 0,002% / 1 kHz při jmenovitém výkonu 8 Ohm a do 0,02% / 20 Hz - 20 kHz při jmenovitém výkonu 8 Ohm. Frekvenční odezva se pohybuje od 3 do 80 000 Hz +/- 1 dB. Poměr S/N 1W do 8 Ohm je 93 dB, u přeslechů 1 kHz -100 dB a při plném výkonu je poměr S/N 113 dB. Citlivost vstupu A1-A2 (nevyvážený) je 1,09 V RMS a vstupní impedance u vstupu A3 (vyvážený) 47 kOhm, u vstupu A1-A2 (nevyvážený) 47 kOhm. Výstupy jsou určeny pro reproduktory, smyčky. Zařízení spotřebuje maximálně 1000 W, v pohotovostním režimu však méně než 0,5 W. Moderně laděný přístroj disponuje rozměry 150 x 460 x 405 mm a hmotností 23,6 kg. K příslušenství výkonového zesilovače Edge W náleží 1,5 m dlouhý napájecí kabel, originální Link kabel a uživatelská příručka.
 
Napájení bez problémů a bez zkreslení
Bezchybnému napájení účinně napomáhá použitá technologie zesilovače třídy A, která však pro Edge W není dostatečně efektivní. Namísto toho je využito tradičního designu AB, za účelem snížení zkreslení na nepostižitelnou úroveň. Tato specifická konfigurace tak produkuje méně tepla a činí celý systém mnohem efektivnějším. Edge produkty jsou mimo jiné také perfektními partnery, protože jsou navrženy tak, aby fungovaly v dokonalé synchronizaci. Lze například připojit síťový přehrávač Edge Preamplifier, Edge NQ, a rázem je vytvořen hi-fi systém s dokonalým zvukem i vzhledem.

Trvalý výkon: 100 W RMS do 8 Ohmů; 200 W RMS do 4 Ohmů
Celkové harmonické zkreslení (THD): <0.002% 1kHz při jmenovitém výkonu (8 Ohmů)
<0,02% 20Hz - 20kHz při jmenovitém výkonu (8 Ohmů)
Frekvenční odezva: 3 - 80.000 Hz (+/- 1 dB)
Odstup signál / šum: > 113 dB
Přeslech mezi kanály: < -100 dB
Vstupy: Symetrický XLR, nesymetrický RCA
Výstupy: Symetrický XLR, nesymetrický RCA
Rozměry (š x v x h): 460 x 150 x 405 mm
Hmotnost: 23,6 kg
Povrchová úprava: matně broušený kov

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci