YAMAHA M-5000 BLACK

Špičkový koncový zesilovač • výkon 2× 200 W (impedance 4 Ohm, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, 0,07 % THD, 2kanálové řízení) • tranzistory MOSFET • vstupní terminály RCA, BAL, TRIGGER IN • symetrické uspořádání vnitřních obvodů • mechanické uzemnění • transformátor s prstencovým jádrem • přední panel s analogovými ukazateli • rozměry 435×180×464 mm • hmotnost 26,9 kg

Pro vaše uši jen to nejlepší

Zesilovač Yamaha M-5000 se může pochlubit dokonale symetrickým rozvržením vnitřních obvodů. Díky tomu je striktně oddělen jeho pravý a levý kanál, a to jak fyzicky, tak i elektricky. Celá konstrukce zesilovače je tak velmi jednoduchá a slouží i k efektivnímu zkrácení délky signálové cesty, minimalizaci energetických ztrát a snížení impedance. Výsledkem toho je perfektní zvukový přednes, který vám svou věrností vyrazí dech.

Co se týče výkonu, zesilovač se pyšní hodnotami 200 W + 200 W (4 Ohm, 20 Hz až 20 kHz, 0,07 % THD, 2kanálové řízení), resp. 100 W + 100 W (8 Ohm, 20 Hz až 20 kHz, 0,07 % THD, 2kanálové řízení).

Yamaha M-5000 výkon

Tranzistory MOSFET

Perfektní výkon zesilovače Yamaha M-5000 pomáhají vytvářet i špičkové tranzistory MOSFET, které dokážou spolehlivě zvýšit výkon reproduktorů s nízkou impedancí.

Yamaha M-5000 MOSFET

Prémiové terminály

Výkonový zesilovač Yamaha M-5000 je opatřen šroubovacími terminály, které byly vyřezány z jediného kusu mosazi. Díky nim se můžete vždy spolehnout na snadné a také bezpečné připojení.

Z čisté mosazi je vyrobena i základová deska terminálů, jejíž tloušťka činí 3 mm. Ta navíc díky svým nemagnetickým vlastnostem přispívá k eliminaci zkreslení.

Yamaha M-5000 terminály

Žádné otřesy a vibrace

Robustní konstrukce zesilovače Yamaha M-5000 potlačuje nežádoucí otřesy a jeho mechanické uzemnění zase upevňuje výkonový transformátor, kondenzátor a chladiče ke konstrukčnímu rámu (pomocí šroubů). Díky tomu jsou spolehlivě eliminovány nežádoucí otřesy a vibrace, což vede k ještě větší zvukové čistotě.

Vibrace, které by mohly vést k nežádoucím zvukovým zkreslením, navíc eliminují i precizně zpracované mosazné nožičky, které vynikají svou neobvyklou robustností.

Yamaha M-5000 mechanické uzemnění

Vnímejte muziku všemi smysly

Na přední straně tohoto prémiového zesilovače najdete analogové ukazatele (zhotovené ze 7mm vrstvy skla Asahi), díky nimž můžete ještě lépe vnímat dynamiku přehrávané hudby.

Yamaha M-5000 analogové ukazatele

Skutečný hudební skvost

Pokud se řadíte mezi audiofily, kteří si při reprodukci zvuku všimnou i toho nejdrobnějšího tónu, dávejte dobrý pozor. Chtěli bychom vám totiž představit přístroj, který konečně splní vaše vysoké požadavky. Do vašeho života přichází výkonný koncový zesilovač Yamaha M-5000 – přístroj, který posune poslech hudby o několik úrovní výš. Jedná se totiž o zařízení, v němž je jasně patrných více než 130 let zkušeností společnosti Yamaha. Můžete se zkrátka těšit na vysoce kvalitní zvuk, který bude potěchou pro váš sluch.

Zesilovač Yamaha M-5000

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci