Monitor Audio Mass 5.0

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

Satelitní reproduktory Mass 10 a centrální reproduktor Mass Centre v jednom balíčku Monitor Audio Mass 5.0 ... kompaktní a stylový úvod do AV systému.
Drobný multikanálový systém domácího kina MASS přichází s prostorově efektivním designem, s technologiemi a snadnou instalací. Reproduktory řady Mass poskytují dynamický zvuk a stylový vzhled, což z nich činí vysoce kvalitní reproduktory pro domácí kino se skvělým zvukem do každého obytného prostoru. Optimalizovaný pro skutečně působivou zábavu domácího kina, systém MASS se stal v roce 2013 vítězem ceny za design a byl uznán odborným hudebním AV tiskem pro vynikající design a kvalitu zvuku.
Satelitní reproduktory Mass 10 se skvěle hodí do každého životního stylu, navrženy tak, aby sladily konkurenční požadavky na obytný prostor, snadnou instalaci a skvělý zvuk. MASS 10 může být namontován na stěnu pomocí jednobodového upevnění umístěného na zadním panelu, který je zkoordinován s volitelnou univerzální nástěnnou konzolou a nabízí tak snadné, bezpečné a spolehlivé řešení. Pokud pro vás montáž na stěnu není ideální, můžete reproduktory umístit na stojan Mass, který nabízí skvělou stylovou alternativu.
Centrální reproduktor Mass Centre má stylovou konstrukci z tuhého polymeru obaleného černou látkou, korunovaný na obou koncích kontrastními pevnými hliníkovými koncovkami. Mass Centre je dodáván s měkkým gumovým stojanem, který nakloní reproduktor nahoru ze stolu, police nebo regálu a tlumí jakýkoli přenos vibrací mezi nimi.
Frekvenční odezva    80 Hz-30 kHz
Citlivost (1W@1M)    84 dB
Systém    2-pásmový
Středobasový měnič    1x 10cm C-CAM
Výškový měnič    1x 25 mm C-CAM
Impedance    8 Ohm
Max. SPL    104 dBA
Výkon (RMS) se zesilovačem (100 Hz)    100 W
Výkon (RMS)    40 W
Doporučené požadavky na zesilovač    25-100 W
Dělící frekvence    80-120 Hz
Basy    Reflex zadní port
Rozměry    Satelity 224 x 128 x 128 mm / Centrální 128 x 228 x 128 mm
Hmotnost    1.65 kg
Počet kusů v balení    4x Satelity/1x Centr

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci