Monitor Audio Platinum PL300 II ebony

Série Platinum II

Neskutečně věrný ráz hudby a zvukových efektů umí podat kvalitní produkt z této reproduktorové řady. Kouzlo high-end sloupových reproduktorů spočívá nejenom v hřmotné explozi zvuku, ale i v jemnosti písní v podání pěveckého sboru, v sólovém výkonu pěveckém či nástrojovém, kdy posluchač doslova ucítí na tónovém eskalátoru chemii hudby. Modely jsou vybaveny nejmodernějšími měniči, crossovery a akustickými systémy, umístěnými v luxusních skříních. Stručně řečeno, reproduktory řady Platinum II jsou navrženy tak, že zcela odhalují zřetelnou zvukovou průhlednost.
Zvuková charakteristika

Unikátní sloupové reproduktory Monitor Audio Platinum PL300 II se tyčí do výšky 1113 mm, jejich šířka je 410 mm a hloubka 470mm. Každý modul váží 54,52 kg. Jsou typem třípásmové reproduktorové soustavy s bass-reflexem. Dvakrát je zastoupen basový měnič o průměru 200 mm RDT II long-throw s dlouhým zdvihem, jednou 100 mm RDT II středo-basový měnič a MPD (Micro Pleated Diaphragm) páskový výškový měnič. Všechny komplexně zachycují veškerou tónovou složitost a zvěčňují tak dynamické bohatství výkonu v orchestrálním měřítku.

Model PL300 II disponuje také novým patentovaným mechanismem "DCF" (Dynamic Coupling Filter), který má na starosti přirozenější zvuk. Reproduktory jsou opatřeny individuálními mřížkami pro každý měnič. Systém měničů spolupracuje ve frekvenční škále 28 – 100 000 Hz s citlivostí zvuku 90 dB a impedancí 4 Ohm (min. 4,2 Ohm na 111 Hz). Terminály jsou upraveny pro připojení Bi-Wiring. Doporučený výkon zesilovače je 100 – 300 W. Celý systém korunuje užitá portová technologie HiVe II.
Zvukový systém

Tento téměř královský set se pyšní vícemístným systémem řidičů, které zahrnují dva řidiče řady RDT II střední a MPD tweeter, obohacený o uzavřený vnitřní kryt TLE (Tapered Line Enclosure), který zaručuje zejména středo-basovým měničům větší zvukovou přesnost zvuku a nižší vibrace skříně. Jak
zvukové hlubiny, tak i výšky oblíbené hudby a filmu bez námahy potvrzují již známou pravdu: čím větší platina, tím vyšší je i cena. Uživatele potěší nově stanovená záruka na všechny reproduktory Monitor Audio po dobu pěti let.
Design reproduktorů

Tento set v interiéru září jako solitér. Napomáhá tomu skvělý design, moderní tvarování a konstrukční inovace, včetně povrchových úprav. Klient si může vybrat ze dvou přírodních dýh – Santos Rosewood a Ebony, nebo dát přednost luxusnímu lakovanému provedení Piano Black. Se stylovými a praktickými nožkami s hroty, hladkými hranami a preciznímu zpracování čelní stěny jsou tyto modelové sloupy jedinečným produktem značky Monitor Audio. Uspokojit by měly zejména audiofily s vysokými nároky.
Basový měnič 2 x 200 mm RDT®II long-throw bass drivers s dlouhým zdvihem
Středobasový měnič  100 mm RDT II mid-range driver
Výškový měnič MPD (Micro Pleated Diaphragm) páskový měnič
Impedance 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 100 - 300 W
Citlivost 90 dB
Frekvenční rozsah 28Hz – 100kHz
Bassreflex Two HiVe®II ports
Hmotnost     54,5 kg
Rozměry včetně podstavce a hrotů (v x š x h)  1112 x 433 x 518 mm

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci