Neat Acoustics Motive SX1 American Walnut + DOPRAVA ZDARMA - Vystavené zboží

Motive SX1 - tyto soustavy používají dvou a půl pásmové zapojení, přičemž středobasový a výškový reproduktor pracují v uzavřeném prostoru. Basový měnič je umístěn samostatně v bassreflexové, laděné ozvučnici, umístěné níže. Otvor bassreflexu je umístěn ve spodním panelu skříně a vyzařuje směrem dolů, skrze elegantně opracovaný MDF sokl.
Resoustavy Motive SX1dokážou i přes své kompaktní rozměry přesně reprodukovat opravdu nízké basové tóny a překvapí také širokým podáním prostoru a přesnou stereofonní lokalizací. Výškový reproduktor je nový, modernizovaný měnič, používaný v celé řadě Motive SX. Je vybaven mohutným magnetickým obvodem a anodizovanou inverzní hliníkovou kalotovou membránou o průměru 25 mm. Tento typ výškového reproduktoru se obvykle vyskytuje pouze u mnohem dražších high-endových reprosoustav, proto je jeho použití v návrhu soustav Motive SX skutečně výjimečné.
Skříně těchto reproduktorových soustav se nabízejí v dýhovaných povrchových úpravách přírodní nebo černě mořený dub a americký ořech nebo v matné bílé.
Typ reprosoustavy: 2 a 1⁄2 - pásmová, bassreflexová
Impedance: 6 Ohmů
Citlivost: 87 dB/1 W
Kmitočtový rozsah: 25 Hz – 30 kHz
Rozměry (v x š x h): 925/160/200 mm
Půdorys (š x h): 220/260 mm
Hmotnost: 14 kg (každá)

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.


Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci