Cambridge Audio AERO 3 black

2-pásmový dipopólový 120W repro AERO s instalací na stěnu. Surround reproduktory Dual monopolu / Bipole surround reproduktor (Bipole pro zadní a boční efekty v 7.1 systémech) se dvěmi 4 "BMR měniči.
2-pásmové efektové reproduktory osazené 2x4 "BMR širokopásmovým měničem pro zapojení jako single-Dipole (5.1) nebo dual-monopolu (stereo) efektové reproduktory pro 7.1 zapojení (4 kanály z 2 reproduktorů).
Na první pohled reproduktory nové série Aero vypadají naprosto klasicky . Ale podívejte pozorněji ... Série používá moderní celopásmovým BMR ( balance mode radiator ) technologii namísto klasických tweetrů a tak dosáhla výraznou posun přechodové frekvence mezi její měniči daleko od nejdůležitějších středních frekvencí . Výsledkem je zvuk, který je mnohem více přirozený . Nemusíte nám věřit - Poslouchejte některý pár repeoduktorov Aero a budete překvapeni. Použití BMR měničů řeší běžný problém mnoha reprosoustav - frekvence výhybky mezi výškovými a středovým měničem je právě uprostřed našemu uchu nejcitlivějších frekvencí. Přechod od jednoho měniče k druhému přitom vytváří zkreslení které můžeme slyšet .
Při použití nového BMR měniče ve spolupráci s klasickým basovým wooferem umožňuje posun tohoto přechodového bodu mnohem nižší do basových frekvencí , kde toto zkreslení není slyšitelné. Druhou a neméně důležitou výhodou použití BMR měničů ce jejich širší vyzařování , s lepším prostorem. Výsledkem je, že Aero série podá přesný stereo či surround vjem v celé místnosti rovnoměrně. To je činí ideálními pro použití v moderních bytech a domech , protože umožňují větší volnost v jejich rozmístění jako u tradičních reprosoustavy .
S vyrovnaným a přirozeným zvukem a klasickým minimalistickým designem je série Aero inovativní i stylová zároveň a je ideální pro ty, co berou kvalitu zvuku vážně. Série je vhodná jak pro použití ve stereo , tak i surround sestavách a obsahuje i dual monopolu / Bipole reproduktory navrženy speciálně pro použití jako zadní a boční reproduktory.
Citlivost: 88 dB
Frekvenční odezva: 80Hz - 22kHz
Impedance: 8 Ohmů kompatibilní
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
Ovladače: 2 x 85 mm BMR
Montáž: Zadní držák na stěnu upevnění
Rozměry: (Š x H x D): 461 x 180 x 151 mm
Hmotnost: 4,8 kg

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.


Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci