Monitor Audio Climate 80 - White

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
2-pásmové nástěnné vlhkotěsné reproduktory pro jednoduchou a rychlou venkovní instalaci Monitor Audio Climate 80.
S příchodem všestranné řady reproduktorů Climate není žádné prostředí mimo dosah skvělého zvuku, bez ohledu na počasí! Tato řada je certifikována jako odolná vůči UV, korozi a vodě. Nástěnná montáž v jakékoliv kombinaci poskytuje široké a rovnoměrné rozptýlení zvukového rozsahu na velkých plochách. Nízké frekvence jsou rozšířeny z pomocného basového radiátoru (ABR-Auxiliary Bass Radiator) v každé skříni. Reproduktory v této řadě jsou k dispozici v bílé nebo černé povrchové úpravě s hliníkovými mřížemi, odolnými proti povětrnostním vlivům. Rozsah provozních teplot: -25° až 65° C.
Venkovní reproduktory CL 80 jsou osazeny 203 mm C-CAM středobasovou membránou a 25 mm C-CAM kalotou výškového měniče, v robustním, pevném, uzavřeném polypropylenovém pouzdru s vysokou hustotou a UV hodnocením. Reproduktory jsou při instalaci, se svou 175° rotační konzolí a 15° úhlovým klínem, pro dodatečnou všestrannost konzoly, maximálně flexibilní. Hliníková mřížka na reproduktoru CL 80 zabraňuje vzniku rzi. CL 80 má stupeň krytí IP55. Reproduktory jsou k dispozici v bílé či černé povrchové úpravě, s možností jejich pomalování, aby zapadly do dekóru. Logo "M" na přední straně reproduktoru se dá jednoduše otočit, pro přizpůsobení pozicím na výšku nebo na šířku.
Typ    2-pásmová regálová vlhkotěsná reprosoustava pro venkovní instalace
Středobasový měnič    203 mm C-CAM středobasová membrána (Zadní ABR systém)
Výškový měnič    25 mm gold dome C-CAM kalota
Impedance    8 ohm
Doporučený výkon zesilovače    20 - 120 W
Frekvenční rozsah    50 - 30.000 Hz
Citlivost    89,5 dB
Připojení    Pozlacené terminály
Stupeň krytí    IP55
Rozměry    405 x 230 x 221 mm
Hmotnost    6.53 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci