Monitor Audio All Weather AWC265-T2

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
Stropní reproduktor Monitor Audio AWC265-T2 pro stylovou a dobře znějící stereo audio instalaci ve vaší koupelně, bazénu, na verandě, lodi nebo v univerzálních venkovních instalacích, kde tradiční reproduktory nejsou vhodné.
Stropní reproduktory ze série All Weather mají voděodolné konstrukce pro instalaci v extrémnějších prostředích, jako jsou koupelny, plážové domy, sauny nebo dokonce i lodě. Nabízí dlouhodobou vysoce výkonnou spolehlivost, která je postavena na zvýšené úrovni vody, prachu, koroze, UV a teplotní ochrany. Tyto reproduktory jsou vybaveny vysoce diskrétními mřížkami z nerezové oceli a jsou IP55 certifikovány pro extrémní klimatické podmínky: proti soli, UV stabilitě, vodě, vibracím a antikorozím. Rozsah provozních teplot: -34 ° až 79 ° C.
Černě anodizovaný pro nenápadnou stropní/nástěnnou integraci, 16.5 cm C-CAM basový měnič se propojuje s renomovanými 2.5 cm C-CAM výškovými měniči, které jsou ve stropním reproduktoru Monitor Audio AWC265-T2 nastaveny tak, aby poskytovaly vysoce výkonný stereo zvuk z jediné jednotky v místech, kde je prostor omezen.
Reproduktor se může pochlubit naprosto rychlou a jednoduchou instalací. Mřížka z nerezové oceli je silná a odolná proti korozi. Samarium kobaltové magnety pro připevnění mřížky zabraňují vzniku rzi a korozi. Reproduktor je opatřen kvalitním těsnícím materiálem EPDM, extrémně odolnou syntetickou kaučukovou membránou (ethylen-propylen-dienový kaučuk), vysoce odolnou proti nepříznivým povětrnostním vlivům, teplu a vlhkosti.
Frekvenční odezva    60 Hz - 30 kHz
Citlivost (1W@1M)    88 dB (oba kanály řízené)
Nominální impedance    8 + 8 ohmů
Max. SPL    105.8 dBA
Výkon    60 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    20 - 60 W
Basový měnič    16.5 cm C-CAM kužel
Výškový měnič    2x 2.5 cm C-CAM Gold Dome (pevný úhel)
Ovládání    Přepínač vysokofrekvenční úrovně (+3 dB/0 dB/-3 dB) - Nastavitelný při instalaci
Celkový průměr (včetně mřížky)    250 mm
Celková hloubka (včetně mřížky)    93.5 mm
Průměr výřezu    211 mm
Montážní hloubka    88 mm
Typ připevnění    3 poziční Tri-Grip dog leg
Mřížka    SS430 nerezová ocel
Magnety    Samarium Kobalt
Rozsah provozních teplot    -34° až 79° C
Hmotnost    2.04 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci