Monitor Audio CP-CT150

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

Stropní reproduktor Monitor Audio CP-CT150 se zabudovaným zadním boxem, který zajišťuje vyvážený zvuk v každé instalaci a chrání před prachem a nečistotami.
Řada reproduktorů Controlled Performance je vybavena plně uzavřenými zadními boxy, které optimalizují výkon basů a středního rozsahu, při zachování zvukové konzistence bez ohledu na konstrukci vnitřní stěny. Tyto pevné kryty snižují zvuk ze zadní strany skříně o přibližně 30 dB. Tato řada reproduktorů zaručuje vynikající kvalitu zvuku a všestrannost, pro vysokou úroveň zvukové izolace mezi místnostmi a podlahami.
Model CP-CT150 nabízí kvalitní zvuk, vysokou celkovou výkonnost a diskrétní design pro menší prostředí. Je vybaven 12.7cm MPP II basovým měničem, nastavením vysokofrekvenční úrovně (+3 dB/0 dB/3 dB) a otočným C-CAM výškovým reproduktorem.
Inovativní upevňovací systém Tri-Grip je snadněji instalovatelný než tradiční systémy, ale poskytuje třikrát větší plochu povrchu a lepší povrchové utěsnění, což maximalizuje odezvu basů a jasnost ve středním rozsahu. Reproduktor je opatřen magnetickou, snadno odnímatelnou ocelovou mřížkou. Pro splynutí s interiérem máte možnost povrch reproduktoru natřít. Vzduchotěsný design krytu chrání systém měniče před poškozením z prachu a nečistot.
Frekvenční odezva    75 Hz - 25 kHz
Nominální impedance    6 ohmů
Citlivost (1W@1M)    85 dB
Max. SPL    102.8 dBA
Výkon    50 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    20 - 50 W
Dělící frekvence    2.8 kHz @ 12 dB / Octave
Basový měnič    12.7 cm MMP II kužel
Výškový měnič    2.54 cm C-CAM otočný Gold Dome
Ovládací prvky nastavení    Přepínač vysokofrekvenční úrovně (+3 dB / 0 dB / -3 dB)
Celkový průměr (včetně mřížky)    250 mm
Celková hloubka (včetně mřížky)    155 mm
Průměr výřezu     212 mm
Montážní hloubka    151 mm
Typ připevnění    3 poziční Tri-Grip dog leg
Hmotnost    2.14 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci