Monitor Audio CP-IW460X

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

Luxusní zvuk z "neviditelného" reproduktoru do zdi ... Monitor Audio CP-IW460X nabízí to nejlepší z obou světů.
Řada reproduktorů Controlled Performance je vybavena plně uzavřenými zadními boxy, které optimalizují výkon basů a středního rozsahu, při zachování zvukové konzistence bez ohledu na konstrukci vnitřní stěny. Tyto pevné kryty snižují zvuk ze zadní strany skříně o přibližně 30 dB. Tato řada reproduktorů zaručuje vynikající kvalitu zvuku a všestrannost, pro vysokou úroveň zvukové izolace mezi místnostmi a podlahami.
Reproduktor CP-IW460X je vybaven C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium/Magnesium) materiálem kužele s RST (Rigid Surface Technology). Uvnitř skříně z litého polymeru jsou měniče umístěny v symetrickém uspořádání "B-S-V-S-B" - duální 16.5 cm basové měniče s RST technologií kužele, dvojité 10 cm středové měniče s RST technologií kužele a jeden C-CAM páskový vysokofrekvenční převodník. Měniče jsou speciálně nakonfigurovány tak, aby zajistily optimální výkon ve vertikální i horizontální poloze.
Podvozek basového měniče z hliníkové slitiny poskytuje tuhost, výsledkem jsou silné basy a čistý výkon ve středním rozsahu, díky sníženému přenosu vibrací. Inovativní otočný HF systém usnadňuje orientaci na výšku nebo na šířku. Integrovaná zadní skříň zajišťuje zadní zvukovou izolaci, která vede k "řízenému výkonu". Kryt z litého polymeru je navržen tak, aby poskytoval vysoký stupeň tuhosti a akustické tlumící vlastnosti. Reproduktor se může pochlubit vysokou celkovou výkonností a maximální SPL pro výkonné domácí kino. Inovativní upevňovací systém Tri-Grip je snadněji instalovatelný než tradiční systémy, poskytujíc třikrát větší plochu povrchu a lepší utěsnění. Nízkoprofilové magnetické mřížky poskytují atraktivní, diskrétní vizuální vzhled a snadnou instalaci a servis. Optimální zobrazení a nastavení reproduktoru se provádí přizpůsobením vysokofrekvenční úrovně, úrovně středové frekvence a ovládáním mezní kompenzace.
Frekvenční odezva    50 Hz - 60 kHz
Nominální impedance    6 ohmů
Citlivost (1W@1M)    89 dB
Max. SPL    113.8 dBA
Výkon    150 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    60 - 150 W
Dělící frekvence    L.F - 500 Hz @ 12 dB/Octave; M.F -500 Hz @ 12 dB/Octave. 3 kHz @ 18 dB/Octave; H.F - 3 kHz @ 18 dB/Octave
Basový měnič    2x 16.5 cm basový měnič s RST technologií kužele
Středový měnič    2x 10 cm C-CAM s RST technologií kužele
Výškový měnič    1x C-CAM vysokofrekvenční páskový převodník
Ovládací prvky nastavení    Přepínač vysokofrekvenční úrovně (+1 dB/0 dB/-1 dB), úrovně středové frekvence (+1 dB/0 dB/-1 dB) a mezní kompenzace (On/Off)
Celkové rozměry    907 x 257 mm
Celková hloubka (včetně mřížky)    102 mm
Rozměry výřezu    880 x 230 mm
Montážní hloubka    96 mm
Typ připevnění    10x Tri-Grip Dog leg
Hmotnost    12.98 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci