Monitor Audio CP-WT260

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

Pokud oceníte skvělou hudbu, ale ne místnost plnou reproduktorů, budete potěšeni úžasně znějícím reproduktorem do zdi Monitor Audio CP-WT260 s pečlivě navrženým krytem na zadní straně, který pomáhá poskytovat důsledně zaměřený, vyvážený zvuk.
Řada reproduktorů Controlled Performance je vybavena plně uzavřenými zadními boxy, které optimalizují výkon basů a středního rozsahu, při zachování zvukové konzistence bez ohledu na konstrukci vnitřní stěny. Tyto pevné kryty snižují zvuk ze zadní strany skříně o přibližně 30 dB. Tato řada reproduktorů zaručuje vynikající kvalitu zvuku a všestrannost, pro vysokou úroveň zvukové izolace mezi místnostmi a podlahami.
Reproduktor do zdi Monitor Audio CP-WT260 je vybaven otočným C-CAM výškovým reproduktorem, spojeným s 15.2 cm C-CAM basovým reproduktorem, nastavením vysokofrekvenční úrovně a ovládáním mezní kompenzace, pro optimální vyladění basů v blízkosti rohů místnosti.
Inovativní upevňovací systém Tri-Grip je snadněji instalovatelný než tradiční systémy, ale poskytuje třikrát větší plochu povrchu a lepší povrchové utěsnění, což maximalizuje odezvu basů a jasnost ve středním rozsahu. Reproduktor je opatřen magnetickou, snadno odnímatelnou ocelovou mřížkou. Pro splynutí s interiérem máte možnost povrch reproduktoru natřít. Vzduchotěsný design krytu chrání systém měniče před poškozením z prachu a nečistot.
Frekvenční odezva    65 Hz - 25 kHz
Nominální impedance    6 ohmů
Citlivost (1W@1M)    88 dB
Max. SPL    106.9 dBA
Výkon    65 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    20 - 65 W
Dělící frekvence    2.6 kHz @ 12 dB / Octave
Basový měnič    15.2 cm C-CAM kužel
Výškový měnič    2.5 cm C-CAM otočný Gold Dome
Ovládací prvky nastavení    Přepínač vysokofrekvenční úrovně (+3 dB / 0 dB / -3 dB) a mezní kompenzace
Celkové rozměry    415 x 262.5 mm
Celková hloubka (včetně mřížky)    102 mm
Rozměry výřezu    381 x 228 mm
Montážní hloubka    96 mm
Typ připevnění    6 poziční Tri-Grip dog leg
Hmotnost    3.31 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci