Monitor Audio CP-WT380-IDC

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.

Vlajková loď řady Controlled Performance reproduktor do zdi Monitor Audio CP-WT380IDC se zabudovaným zadním boxem, který zajišťuje vyvážený zvuk v každé instalaci a chrání před prachem a nečistotami.
Řada reproduktorů Controlled Performance je vybavena plně uzavřenými zadními boxy, které optimalizují výkon basů a středního rozsahu, při zachování zvukové konzistence bez ohledu na konstrukci vnitřní stěny. Tyto pevné kryty snižují zvuk ze zadní strany skříně o přibližně 30 dB. Tato řada reproduktorů zaručuje vynikající kvalitu zvuku a všestrannost, pro vysokou úroveň zvukové izolace mezi místnostmi a podlahami.
Zahrnujíc inovativní otočný Inverted Dual Concentric (IDC) středový/výškový modul a 20.3 cm RST C-CAM basový měnič, třípásmový reproduktor CP-WT380IDC představuje nejvyšší úroveň reproduktoru řady Controlled Performance. Modul IDC obsahuje 10 cm CAM středový měnič obklopující 25 mm C-CAM výškový reproduktor.
Inovativní upevňovací systém Tri-Grip je snadněji instalovatelný než tradiční systémy, ale poskytuje třikrát větší plochu povrchu a lepší povrchové utěsnění, což maximalizuje odezvu basů a jasnost ve středním rozsahu. Reproduktor je opatřen magnetickou, snadno odnímatelnou ocelovou mřížkou. Pro splynutí s interiérem máte možnost povrch reproduktoru natřít. Vzduchotěsný design krytu chrání systém měniče před poškozením z prachu a nečistot. Optimální zobrazení a nastavení reproduktoru se provádí pomocí otočného výškového reproduktoru, přizpůsobením vysokofrekvenční úrovně, úrovně střední frekvence a ovládáním mezní kompenzace.
 Frekvenční odezva    50 Hz - 30 kHz
Nominální impedance    6 ohmů
Citlivost (1W@1M)    89 dB
Max. SPL    109.6 dBA
Výkon    120 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    30 - 120 W
Basový měnič    20.3 cm C-CAM RST kužel
IDC otočný modul    10 cm C-CAM IDC kužel středové měniče / 2.5 cm C-CAM Gold Dome výškový měnič
Ovládací prvky nastavení    Přepínač vysokofrekvenční úrovně (+3 dB / 0 dB / -3 dB), úrovně střední frekvence (+3 dB/ 0 dB/ -3 dB) a mezní kompenzace
Celkové rozměry    472.5 x 303.5 mm
Celková hloubka (včetně mřížky)    106 mm
Rozměry výřezu    438 x 269 mm
Montážní hloubka    99 mm
Typ připevnění    6 poziční Tri-Grip dog leg
Hmotnost    5.62 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci