Monitor Audio Flush Fit CF230

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
Vestavný reproduktor Monitor Audio Flush Fit CF230, poskytující množství designových možností a vynikající zvuk.
Použitý samostatně nebo několikanásobně, CF230 představuje krásně znějící zvuk z jeho speciálně navrženého souběžného měniče. Díky inovativní technologii C-CAM kovového kužele a ubytování středobasového měniče a výškového měniče v jedné shromážděné jednotce je výsledkem vynikající kvalita zvuku z neuvěřitelně kompaktního měniče.
Vyberte si kulatou nebo čtvercovou mřížku, další volba je zajištěna možností montáže do stropu nebo standardní montáže do zdi. Konstrukční sestava - montážní kruhová mřížka CFB3-R a montážní čtvercová mřížka CFB3-SQ, umožňuje hladký vzhled. Získáte čisté linie, bez okrajů a hran a klidně si namalujte mřížku tak, aby splynula se stropem. Sada pro instalaci CFB3-KIT dodatečně zajišťuje pevné uchycení za sádrokarton/Sheetrock a vyžaduje pouze tři šrouby pro dokončení montáže. Zapomeňte na vyříznutí velkých kusů materiálu a rozlučte se s drahými sestavami držáků.
Přidejte subwoofer ICS-8 a výsledkem jsou hluboké basy, které ještě více vylepšují působivý zvuk. Konstruovaný speciálně pro tento model, měnič a podvozek jsou z jednoho kusu, což šetří místo a umožňuje maximální velikost měniče ve srovnání s velikostí mřížky.
Schopnost reprodukoru CF230 přizpůsobit se libovolnému prostředí otevírá řadu systémových možností. Dostupný v mono nebo stereo formacích, CF230 poskytuje konzistentní pokrytí v místnosti o rozloze přibližně 3m² s výškou stropu přibližně 2,4m. Jednoduše se ovládá a jeho 8 ohmová impedance znamená, že jeden stereo zesilovač, jako např. Monitor Audio IA150-2, jej může pohodlně napájet.
Cesta za čtyřmi reprosoustavami a multikanálovým zesilovačem, jako je osmikanálový zesilovač Monitor Audio A150-8C, funguje bezvadně dobře. Bez ohledu na velikost prostoru, sestava CF230 zůstává kompaktní, zatímco zvukově pokrývá širší oblast, než obvyklý stropní reproduktor, což šetří náklady i vizuální účinek.
Frekvenční odezva (-6 dB)    100 Hz – 25 kHz
Citlivost (1W@1M)    82.5 dB
Nominální impedance    8 ohmů
Max. SPL    98 dBA (každý - plný rozsah) / 103,3 dBA (každý - s využitím crossoveru)
Výkon    30 W (plný rozsah - hodnocení IEC268-5) / 100 W hudební program (použití High Pass crossover filtru @120 Hz)
Doporučené požadavky na zesilovač    10-30 W (plný rozsah) / 10-100 W (použití High Pass crossover filtru @120 Hz)
Středobasový měnič    7.6 cm měnič s C-CAM kuželem
Výškový měnič    Souběžně namontovaný 19mm výškový reproduktor s C-CAM Gold Dome
Celkový průměr (včetně mřížky)    112 mm
Montážní hloubka    83.5 mm
Průměr výřezu    120 mm/90 mm
Hmotnost    0.44 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci