Monitor Audio SoundFrame 1 On-Wall - Black

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
Série SoundFrame se skládá ze tří designových reproduktorů různých velikostí. Vestavný reproduktor Monitor Audio SoundFrame 1 In-Wall je velký jako typický portrétní snímek a je určen pro hudbu a filmový zvuk v předním levém/pravém a prostorovém nastavení.
Řada reproduktorů SoundFrame nabízí neuvěřitelnou směs vynikajícího zvuku a dekorace, kterou hledají všichni milovníci domácí zábavy. Jsou snadno instalovatelné, s otočnými měniči pro ideální zvukovou bilanci a můžete si vybrat velikost rámečku a vestavný nebo nástěnný reproduktor. Do reproduktoru za mřížku si můžete vložit dle libosti jakýkoliv obrázek, fantazii se meze nekladou, limituje vás pouze velikost vámi zvoleného rámečku.
Vysoce diskrétní vestavný AV/audio systém do zdi SoundFrame SF 1 je vhodný pro všechny interiéry. Ozdobte si vaši poslechovou místnost speciálním reproduktorem, vyberte si a vložte do něj vlastní fotografii nebo obrázek. Rámy jsou k dispozici ve vysoce lesklém bílém a vysoce lesklém černém laku. Vestavný reproduktor do zdi SF 1 In-Wall využívá 3-pásmovou konfiguraci měniče v plném rozsahu a disponuje otočným IDC 10 cm středovým/25 mm výškovým modulem a 16.5 cm C-CAM basovým měničem.Reproduktor s jeho štíhlou 87 mm hloubkou skříně rychle a snadno nainstalujete.
Typ    3-pásmový reproduktor do zdi
Frekvenční odezva    55 Hz - 35 kHz
Citlivost (1W@1M)    86 dB
Nominální impedance    8 ohm
Výkon (RMS)    100 W
Maximum SPL    106 dBA
Doporučení pro zesilovač    25 - 100 W
Dělící frekvence    550 Hz & 3.3 kHz
Měniče    1x 165 mm C-CAM středobasový s RST II / 1x 102 mm IDC středový měnič s 25 mm C-CAM Gold Dome výškovým reproduktorem
Rozměry-včetně rámu    552 x 402 x 87.5 mm
Rozměry výřezu    500 x 350 x 75 mm
Hloubka od zdi    19 mm
Hmotnost    7.53 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci