Monitor Audio SoundFrame 3 In-Wall - White

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
Série SoundFrame se skládá ze tří designových reproduktorů různých velikostí. Nástěnný reproduktor Monitor Audio SoundFrame 3 On-Wall je nejmenší reproduktor, může být použit samostatně, jako zadní doplněk reproduktoru SoundFrame 1 On-Wall a centrálního reproduktoru SoundFrame 2 On-Wall, nebo se subwooferem.
Řada reproduktorů SoundFrame nabízí neuvěřitelnou směs vynikajícího zvuku a dekorace, kterou hledají všichni milovníci domácí zábavy. Jsou snadno instalovatelné, s otočnými měniči pro ideální zvukovou bilanci a můžete si vybrat velikost rámečku a vestavný nebo nástěnný reproduktor. Do reproduktoru za mřížku si můžete vložit dle libosti jakýkoliv obrázek, fantazii se meze nekladou, limituje vás pouze velikost vámi zvoleného rámečku.
Vysoce diskrétní AV/audio systém SoundFrame SF 3 On-Wall je vhodný pro všechny interiéry. Ozdobte si vaši poslechovou místnost speciálním reproduktorem, vyberte si a vložte do něj vlastní fotografii nebo obrázek. Rámy jsou k dispozici ve vysoce lesklém bílém a vysoce lesklém černém laku. Nástěnný reproduktor SF 3 On-Wall využívá 2-pásmovou konfiguraci s otočným 25 mm výškovým reproduktorem a 10 cm středovým měničem. Reproduktor s jeho štíhlou 87 mm hloubkou skříně rychle a snadno nainstalujete.
Typ    2-pásmový nástěnný reproduktor
Frekvenční odezva    75 Hz -35 kHz
Citlivost (1W@1M)    86 dB
Měniče    1x 10 cm C-CAM středový / 1x 25 mm otočný Gold Dome výškový
Výkon (RMS)    50 W
Max. SPL    102.5 dBA
Doporučení pro zesilovač    25 - 50W
Nominální impedance    8 ohm
Dělící frekvence    3.2 kHz
Rozměry-včetně rámu    289 x 289 x 77.5 mm
Hloubka od zdi    77.5 mm
Hmotnost    2.76 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci