Monitor Audio Vecta V240 - White

Monitor Audio vznikla již před více než 40 lety v Británii a doteď je předním prodejcem kvalitních Hi-Fi reprosoustav. V síle a hloubce stále se vyvíjejícího portfolia produktů, Monitor Audio nadále demonstruje sílu vysoce kvalitní a vysoce výkonné reproduktorové značky, která slouží všem aplikacím, chuti a rozpočtu - a všem možným požadavkům.
Stylový, kompaktní, vnitřní/venkovní architektonický reproduktor do každého počasí Monitor Audio Vecta V240 se špičkovým výkonem.
Monitor Audio představuje řadu reproduktorů VECTA. Se vzrůstající popularitou vysoce kvalitního audio, Monitor Audio poskytuje integrátorům řadu reproduktorů, které umožňují vychutnat si tuto úroveň zvuku uvnitř i venku. S nástěnnou montáží, buď vodorovně nebo vertikálně, reproduktory Vecta mohou být diskrétně instalovány pod okapy nebo přímo na stěnu. Zakřivená přepážka minimalizuje stropní nebo nástěnné odrazy, aby poskytla řízené zvukové pole a širokou disperzi. Rozsah provozních teplot: -25° až 65° C.
Všestranný reproduktor Vecta V240 chytře kombinuje architektonickou estetiku s inovacemi a vysoce kvalitním profesionálním zvukovým výkonem, pro který je společnost proslulá.
Vecta V240 nabízí neuvěřitelnou všestrannost a jednoduchou instalaci. Pomocí šikovně navržených konzol a jednobodového automatického spojovacího systému lze systém Vecta snadno a rychle instalovat vodorovně nebo svisle. Upevněte držák na stěnu a pak jednoduše reproduktor spusťe a zajistěte jej pomocí jediného šroubu. Nejen, že vám tato metoda ušetří čas, ale také zjednodušuje složitost instalace reproduktorů ve výškách nebo náročných úhlech. Automatický systém připojení znamená, že instalace je extrémně elegantní, bez viditelných drátů. Aby bylo zajištěno, že klienti získají nejlepší možný zvuk, při montáži na nástěnnou konzolu může být reproduktor Vecta skloněn o 25 stupňů nebo nakloněn o dalších 32.5 stupňů (s použitím volitelného klínu), aby nasměroval zvuk na požadované místo.
Při instalaci reproduktoru venku je nutný jiný přístup, neboť tento systém musí být schopen poskytovat vysoce kvalitní zvukový standard ve vnějších podmínkách a místech. Pro reproduktor Vecta V240 Monitor Audio namontoval dvojité 10 cm C-CAM kovové kuželové měniče na zakřivenou přepážku, aby bylo zajištěno, že je dodáno řízené zvukové pole. Tím se minimalizují stropní a nástěnné odrazy, pokud je reproduktor namontován pod okapy nebo v rohu, zatímco je ještě dostatečně široký pro lepší pokrytí při montáži na zeď. Centrálně umístěný Gold C-CAM výškový reproduktor zajišťuje hladké vysoké frekvence. Tento přístup má za následek dokonalý zvukový zážitek.
Estetika odpovídá výkonu tohoto reproduktoru, protože Monitor Audio věnuje velkou pozornost také designu. Vyroben se zakřivenou zkosenou zadní skříní v černé nebo bílé barvě, Vecta V240 bez problémů zapadne pod okapy nebo ve vertikálních koutech. Reproduktor je opatřen vysoce hustým ABS krytem s mřížkou odolnou proti korozi, která je navržena tak, aby odolávala extrémnímu vlivu životního prostředí. Plně uzavřený kabinet zabraňuje vniknutí vody a nečistot, což pomáhá udržet stupeň krytí IP55.
Formát systému    2-pásmový (3 měniče)
Frekvenční odezva (-6 dB)    70 Hz - 25 kHz
Citlivost (1W@1M)    88 dB
Nominální impedance    4 ohmy
Minimální impedance    3.8 ohmů @ 240 Hz
Max. SPL    108 dBA
Výkon    100 W RMS
Doporučené požadavky na zesilovač    25 - 100 W
Kabinet    Uzavřený
Dělící frekvence    2.5 kHz
Stupeň krytí    IP55
Úhel natočení konzoly    Stěna: 25 stupňů. Klín: Dodatečně 32.5. Celkem max .: 45
Měniče    2x 10cm měniče s C-CAM technologií kovového kužele / 25 mm Gold C-CAM výškový reproduktor
Rozměry    336 x 243.2 x 150 mm
Hmotnost    2.55 kg

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci