Sonus Faber Pryma Pure Black - Vystavené zboží

Sonus Faber Pryma - mušle těchto cirkumaurálních uzavřených sluchátek jsou vyrobeny z lehké hliníkové slitiny a obsahují dynamické měniče o průměru 40 mm s tenkou mylarovou membránou a neodymovým magnetem. Jejich cívka je navinuta vodičem z 99,99% -ní bezkyslíkaté mědi. Stejně kvalitní materiál je požit také na přívodní kabel, opatřený masivně pozlacenými konektory.
Každá mušle je opatřena elegantní sponou, pomocí které je připevněna k hlavovému mostu a pomocí níž se upravuje její pozice na hlavovém mostu, tedy „velikost“ sluchátek.
Dokonalá povrchová úprava mušlí, spolu s prošívaným koženým hlavovým mostem, dělá z těchto sluchátek skutečný módní doplněk.
Nabízí se v několika variantách: smetanové, černé a karbonové, se stříbrnou povrchovou úpravou kovových částí a v černé a tmavě šedé se zlatou povrchovou úpravou, ve dvou odstínech zlaté.
Hlavový most v alternativní barvě je možné přikoupit.
Ačkoliv na trhu nalezneme několik značek, které vyrábí kvalitní a designová sluchátka, Sonus Faber mezi nimi vybočuje a stanovuje nový standard. A to zejména zvoleným materiálem jako je prémiová kůže používána při výrobě elegantních kabelek italského luxusního domu Bottega Veneta.
Sluchátka Sonus Faber mají náhlavní přezku designovanou ve tvaru rukojetí oněch kabelek a jsou k dostání ve čtyřech velikostech a pěti barevných kombinacích. Jenže tyto sluchátka nejsou jen designově krásná, ale jsou také na technologické špičce. Italská společnost Sonus Faber zde opět dokázala, že ji statut jednoho z nejlepších výrobců audio techniky na světě, patří nárokem. Živý, plný a hlavně čistý zvuk si užijete, jako kdybyste stáli přímo na podiu vedle svého oblíbeného hudebníka a ten hrál pouze pro Vás.
Cena je stejná pro všechny provedení kromě karbonové, kdy připlatíte 1 000Kč. (15 490 Kč).
Sluchátka si můžete poslechnout u nás na prodejně.


Frekvenční rozsah: 10 Hz – 25 kHz
Citlivost: 118 dB / 1kHz / 1mW
Reproduktory: 40 mm mylarová membrána
neodymové magnety s cívkami s čisté mědi (99.9999%)      
Impedance: 32 Ω
Zkreslení: 0,1% při 90dB
Hmotnost: 355 g
Přívodní kabel: 1,5m přívodní kabel z čisté mědi, 3.5 mm zlacený jack a 2.5 mm Jack v každé mušli
Provedení: 5 barevných variant, Pure Black, Coffee & Cream, Heavy zlato, Rose Gold a Carbon Marsala

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.


Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci