Hisense H55O8B

Vyrobeno v ČR v Plzni.

Záruční doba 2 + 1 rok.

OLED televizor na českém trhu poskytuje širokou paletu barev, vysoký kontrast a zajišťuje tak ohromující zážitky při sledování obsahu. Nejenže jsou barvy bohatší a sytější, celkově navíc působí živěji, protože jsou obklopeny hlubokou černou.Vizuální zážitek podporuje HDR standard Dolby Vision®.
Řada O8B přínáší do Vaši domácnosti špičkové audio řešení zajišťované technologií prostorového zvuku Dolby Atmos®.
Při OLED televizorech Hisense je možné každý z OLED pixelů jednotlivě vypnout a vytvořit tak zcela černou barvu. Tato hluboká a bohatá černá přispívá k rozšířenému kontrastu, který dodává hloubku detailům, strukturám a barvám v obraze. Budete mít pocit, jako by všechno doslova vyskakovalo z obrazovky.

Ovládání telefonem - Aplikaci Remote Now si můžete jednoduše stáhnout na Apple AppStore nebo Google Play.
VIDAA - Rozhraní Hisense VIDAA U je jednoduché a rychlé, bez ohledu na to, zda sledujete TV vysílání nebo 4K video z internetu.
Bluetooth - Umožňuje bezdrátový přenos dat z/do mobilního zařízení i zvuku do sluchátek nebo jiného zvukového zařízení.
Zrcadlení obrazovky
Dolby Atmos - Zvuk Dolby Atmos, který vás pohltí, využívá desítky let výzkumu vnímání zvuku člověkem a simulování trojrozměrného zvukového pole.

HDR 10+/HLG

Televizory s touto funkcí upravují jas a úrovně barev samostatně pro jednotlivé scény. Poskytují vám jasnější a přesnější obraz v oblastech se stíny, více podrobností v jasech a celkově živější barvy. Televizory zvládnou dekódování souborů ve formátu HDR 10+/HLG z kompatibilních zdrojů, jako jsou zařízení HDMI nebo USB flash disky, a také ze streamovaných zdrojů od poskytovatelů VOD.
HbbTV 2.0.2.

Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV), tedy kombinace tradičního televizního vysílání s příjmem přes širokopásmový internet, je technologie propojující svět typicky počítačový a televizní.
Dolby Vision HDR

Filmaři vytvářejí obsah, ve kterém jsou zakódovány video informace, které vyžadují konkrétní úrovně jasu a barev, které výrazně překračují možnosti běžných televizorů. Účelem tohoto postupu je co nejlépe zachovat přesný vzhled díla, jehož chtěli dosáhnout. Při OLED televizorech jsou nyní spíše skryté oblasti v hlubokých stínech a zářivých jasech zřetelné a plné detailů. Zaznamenáte ostrý kontrast a jemné detaily, které byly dříve vyhrazeny pouze pro kina.

Ultra HD 3840 x 2160, Úhlopříčka: 140 cm, 16 : 9, Pozorovací úhel 178°, HDR+
Hybrid Log Gamma (HLG), WiFi , DLNA , HbbTV , Webový prohlížeč, YouTube, NETFLIX, Voyo Přehrávání z USB , Nahrávání na USB , Bluetooth , Chytrý ovladač , Základní hotelový mód
DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC
4 x HDMI, 2 x USB, Digitální optický, CI+ slot, 2x Kompozitní, 1x Komponentní
Zvuk 20 W Dolby Atmos
VESA 400 x 300
TV bez podstavce (Š x V x H): 1226  × 707 × 59 mm  (20,5 kg)
TV včetně podstavce (Š x V x H): 1226 × 754 × 272 mm (27,2 kg)
Spotřeba: provozní 113 W – 165 kWh/rok, poh. 0,5W

Technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobce a mají výhradně informativní charakter.

Proč nakupovat u nás?


Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma

Nejžádanější výrobky skladem, Máme vlastní expediční sklad

Zázemí kamenné prodejny, kde vám rádi poradíme

Možnost objednat si odbornou instalaci